Moopex-ilustrační foto
 Novinky
 Společenské akce
31.1.2012 www.rekonstrukce-kotelny.cz

Zahájili jsme kampaň produktu

www.rekonstrukce-kotelny.cz 

25.10.2011 Jsme Zelená firma.

Společnost MOOPEX a.s. se zapojila do projektu Zelená firma, který umožňuje zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých elektrospotřebičů a baterií, čímž rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí.

29.1.2011 Spolehlivá firma

Společnost MOOPEX a.s. byla ohodnocena certifikátem SPOLEHLIVÁ FIRMA. Toto hodnocení je udělováno společnostem za aktivní a odpovědný vztah k zákazníkum.

14.12.2010 Systém managementu kvality obhájen

Společnost MOOPEX a.s. v prosinci úspěšně obhájila při recertifikačním auditu zavedený systém kvality a to podle nové normy ČSN EN ISO 9001:2009

 

14.8.2008 Společenská odpovědnost firem

Společnost MOOPEX a.s.  zavedla   Systém společenské odpovědnosti.  Tento systém představuje dobrovolný závazek chovat se v rámci svého fungování odpovědně k prostředí i společnosti, ve kterém podniká.
Systém společenské odpovědnosti považujeme za významnou a dlouhodobou součást vlastní firemní kultury.

11.3.2008 Elektronické podpisy akreditované certifikační autoritou ACAeID
Od 1.1.2008 disponují určení zaměstnanci firmy MOOPEX a.s. zaručeným elektronickým podpisem, který je založen na kvalifikovaném certifikátu vydaném akreditovanou společností ACAeID tak, jak to umožňuje Zákon o DPH, § 26 a Zákon o účetnictví, § 11, resp. § 33a (více informací na http://www.eidentity.cz/).
 MOOPEX slavil 20. narozeniny

Významné jubileum jsme oslavili 24.6.2011 v prostorách našeho areálu na Poděbradské v Praze 9.

 Předvánoční posezení

Letos opět a již po 19.nácté se konalo tradiční předvánoční posezení  zaměstnanců společnosti  tentokráte v kongresovém sálu a jeho přilehlých prostorách fotbalového stadionu SLAVIA.

 zapíchli jsme čuníka ...

Možná jsme založili novou tradici. Před koncem roku jsme přijeli na statek Spálený Mlýn, kde na nás již nedočkavě čekal vypasený čuník Ferda a statný řezník. O několik hodin později se již celý MOOPEX cpal tlačenkou, jitrničkami, ovárkem a tak podobně. Moc se nám to líbilo. :o)

 

 MOOPEX night tour

Všichni členové našeho týmu vzali rodinky a dětičky a vyjeli se kochat krásou osvětlené Prahy na parníku noční Vltavou. Překonali jsme plavební komory, nikdo se neutopil, počasí přálo, prostě se to povedlo.

 MOOPEX DOLOMITY DH TEAM
Již tradičně sponzorujeme sjezdový tým na horských kolech MOOPEX DOLOMITY DH TEAM. Naši sjezdaři se pravidelně účastní závodů Světového poháru, Českého poháru a ostatních vrcholných závodů.
 © Copyright 2005-2021 MOOPEX a.s.
1392907
Cesky